Team

Sarah Candreva

Sarah Candreva

Directrice

sarah.candreva@gmail.com

Mijn werk is mijn passie, mijn hobby… hoe fijn is dat om dit te kunnen zeggen.

Iedere dag opnieuw haal ik energie uit de blije gezichtjes van al onze kinderen, de dialogen die ik met hun heb. Heerlijk !

Het fijnste waar ik mee mag bezig zijn is om leerkrachten te coachen, om telkens zelf ook nieuwe dingen te leren en deze gestructureerd te kunnen implementeren op te klasvloer. Op die manier kunnen we onze schoolvisie telkens aanpassen aan onze snel veranderende maatschappij.

Ik vind het heerlijk om SAMEN school te maken.

 

"We doen als de moeders: We luisteren naar onze leerlingen die vrijuit praten en geven aan ieder de nodige aandacht. Dan, en daar begint de uiterst belangrijke taak van de leerkracht, zoeken we in die stortvloed van verhalen de uitgangspunten die ons het meest vruchtbaar lijken voor onze taak."

Célestin Freinet

Contactgegevens

Freinetschool 't Perenboompje

Methodecampus Peer

Noordervest 33

3990 Peer

011/61.12.35