Team

Anouk Craeghs

Anouk Craeghs

Zorgleerkracht

Ik sta graag voor een uitdaging en hou van afwisseling. Het is boeiend om steeds meer te leren over de algemene ontwikkeling en pedagogische benadering van kinderen. Sinds 2012 verdiep ik me graag in de aanpak en vernieuwingen binnen het Freinetonderwijs. Ik woon in een gezellig appartement in het mooie Hasselt maar ik rij dagelijks dan ook met veel plezier naar onze school in Peer.

"We doen als de moeders: We luisteren naar onze leerlingen die vrijuit praten en geven aan ieder de nodige aandacht. Dan, en daar begint de uiterst belangrijke taak van de leerkracht, zoeken we in die stortvloed van verhalen de uitgangspunten die ons het meest vruchtbaar lijken voor onze taak."

CĂ©lestin Freinet

Contactgegevens

Freinetschool 't Perenboompje

Methodecampus Peer

Noordervest 33

3990 Peer

011/61.12.35